Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz. OK

Essential Arbutinli Black mask

Cilt leke karşıtı ve cilt beyazlaştırıcı Arbutin içeren Essential back mask Diğer siyah maskelerden farklı olan maskemiz içerdiği etken maddeler sayesinde sadece siyah noktalarda değil cilt lekelerinde ve cilt beyazlatma özelliğinede sahiptir.

Arbutin : Bitkilsel alfa arbutin cilt hücrelerinizin kalbinde " yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir.

Bitkisel Cilt leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel alfa arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği,cilt lekeleri,güneş lekeleri için en etkin maddedir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir.

Essential siyah maske nin içeriğinde Ayrıca Cilt sivilcelenmeleride düşünülerek Norveç deniz Yosunu extratı eklenmiştir. Norveç deniz yosunu ve diğer etken maddeler birleşimiyle cildinizde aşırı yağlanma engellenerek siyah noktaların oluşumunun önüne kesilmiş ve sivilcelerinizin azalmasına yardımcı olmaya çalışılmıştır.