Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz. OK

Arbutin krem Cilt lekelerine karşı

Cilt lekelerine karşı Alfa Arbutin krem

Bitkilsel alfa arbutin cilt hücrelerinizin kalbinde " yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir.

Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel alfa arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği,cilt lekeleri,güneş lekeleri,sivilce lekeleri ,doğum sonrası lekeler,pigment ve melanin bozuklukları için en etkin maddedir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir.

Bitkisel alfa arbutin neden elde ediliyor? Bitkisel alfa arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur

Bitkisel alfa arbutin,GSPT, Cvitamini komplex i ile birleştiklerinde ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. Yani güneş ve güneş ışınları sebebi ile ciltte oluşan hasarı ve cilt yaralanmalarını,cilt lekelenmelerini (sivilce, leke vb), sonra epidermiste (üstderi) cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin ilerlemesine engel olur.