Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz. OK

Gutto Collagen & E Vitamin Serum

Kırışıklık karşıtı serum, 33 ML, Gutto

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz


54.90 TL
5 gün
Puan değeri: 55 puan
Ödül puanları: 3 puan
8699211771247-33ML
Stokta
+

Gutto Kolajen ve E vitamin Serum

Kolajen serum cildin sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yoğun nemlendirir ve nemi tutar. Cilt daha genç, taze ve pürüzsüz bir görünüm alır. Cilde parlaklık sağlamak için hyaluronik asit, E vitamini ve deniz tuzu mineralleri içerir.

Vücudumuzdaki tüm proteinlerin 1/4′ ü kolajen dir. Kolajen moleküler telleri şekillendirerek tendonları ve boşlukları güçlendiren, cildin esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir.

Taze ve sağlıklı kolajen cildinize, vücudumuzun dış tehditlere karşı korunmasında ve genc güzel görünmemizde yardımcı olur. Ancak Kolajen bazen çok kolaylıkla zarar görür.

Bilim adamları Kolajendeki azalmanın ciltte gözle görülür kuruluk, kırışıklık ve donukluk yarattığını buldular. Yıllar geçerken, cildimiz güneşin etkisi (Foto Yaşlanma ya da Photoaging olarak tanımlanıyor) ile yaşlanıyor. Aslında cildin yaşlanmasında Foto Yaşlanmanın payı hemen hemen %90 olarak belirlenmiştir.

Cildin En Üst tabakası “Epidermis” olarak bilinir. Epidermis cildin bütünlüğünü sağlayan 3 tabakadan oluşur. Kolajen Foto Yaşlanma sonucu tükenirken, Epidermis dokusu da canlılığını kaybeder. 3 Tabaka birden sarkmaya, çatlamaya, Ciltteki kırışıklıklar çoğalmaya başlar ve cilt elastikiyetini kaybeder.

vücuttaki doğal Kolajen miktarı ve hyaluronik asit miktarı azaldığında, yani yaşlanmaya başladığımızda ortaya çıkar. Eğer bu belirtileri geciktirmek ve cildinizin olması gerekenden daha çok beslenmesini ve hücrelerin yenilenmesini arzuluyorsanız Collagen ve E vitamin Serum, cildin sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

E vitamin nedir ? Yaşla birlikte, cildin elastikiyeti azalır ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu doğal süreç kötü cilt bakımı, yetersiz beslenme, sigara ve alkol nedeniyle hızlanabilir. E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirebilir. Kolajen üretimi arttıkça bağ dokusu güçlenir ve cilt sıkılaşır

Kullanımı: Serumu uygulamadan önce her zaman cildinizi temizleyin. Yüzünüzün her yerinde kullanıma uygundur. Serumu parmak ucunuzla istediğiniz bölgeye uygulayın. Yatmadan önce gece uygulayın.

* Cosmos organik Sertifikalı bileşenler içerir

Katagorisi:
Kırışıklık karşıtı serum
Gramaj:
33 ML

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz