Cilt lekelerine karşı koruyucu krem - Kumral ten

Gutto, Lekelenmeye karşı koruyucu, 75 ML


54.00 TL
5 gün
Puan değeri: 54 puan
Ödül puanları: 3 puan
8699211771056 - 75 ML
Stokta
+

Cilt lekelerine karşı koruyucu krem

Gutto Lekelenmeye karşı yüksek korumalı krem + Güneş Koruyucu Krem 50 + Faktör Kumral tenler için leke eğilimi olanlar için yüksek korumalı onarıcı etkili kırışıklıklara karşı krem

Yüksek koruma sağlar ve oluşabilecek ciltdeki hasar riskinin azaltılmasına,güneş kaynaklı leke oluşumu ve cilt yaşlanmasının önlenmesine destek olur.

  • Cilt lekelenmelerine karşı yüksek koruyucu
  • Güneşe karşı hassas ciltler
  • Solgun ve Leke oluşumuna meğilli çilli ciltler
  • Çok yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltler
  • Kuru ve Hassas ciltler

Cilt ve vücudumuz güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır. Güneşe aşırı maruz kalan cilt susuz kalmış bir toprak gibi çabuk çatlar ve kurur

Gutto güneş kremi nin İçeriğindeki her bir organik aktif maddenin cilt için önemi çok fazladır

Organik Aloe vera : cilt sağlığı üzerinde de önemli katkılar sağlar.Cilt üzerindeki serbest radikallerin hareket kabiliyetlerini azaltarak cilt dokusunu güçlendirir ve direnç verir. Organik aloe vera, Akne tedavisi, güneş yanıkları, ciltte erken yaşlanma, cilt kuruluğu, kızarıklık, cilt döküntüsü gibi cilt problemlerine de iyi gelen aloe vera , bu özelliklerinden dolayı da oldukça kıymetli bir bitkidir.

Gutto Güneş kremi nin Organik Licorice :anti iltihap özelliği sayesinde,cilt döküntüleri, kaşıntı ve cilt kuruluğu tehlikesine karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

Niacinamide : cilt aydınlatma ürünlerinde yaygın olarak kullanılan popüler bir vitamindir. Ancak, cilt görünümündeki yararları bunun çok ötesindedir. Niacinamide lekelenmiş, kuru ve hassas ciltler ya da anti-kırışıklık tedavisi için kullanılan ürünlerinin etkinliğini artırmak için iyi bir aktif madde özelliğene sahip Günlük bakım ve güneş bakım ürünleri için ideal bir hammaddedir..

Provitamin B5 : cildin su kaybını önlemektedir.cildin bakımına ve onarımına birçok katkısı vardır. Özellikle ciltte herhangi problem yaşandıktan sonra cildin kendini onarmasına yardım etmek için Provitamin B5 vitamini yararlıdır. Cildin kendisini ve vücudu çevresel faktörlerden korumada kullandığı bariyer tabakası vardır.Provitamin B5 bunun güçlenmesine de yardım etmektedir. Provitamin B5 glutasyon seviyesini arttırmaya teşvik etmektedir. Glutasyonun ciltte güçlü antioksidan etkisi bulunmaktadır. Glutasyon, cildi güneşin zararlı etkileri, kirlilik ve diğer faktörlerin yaratacağı olumsuzluklara karşı korumaktadır.yaşlanma belirtilerini azaltır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.

Vitamin E : E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini azaltır. cildi sıkılaştırmaya kolejen üretimini artırmaya Kırışıklıkları azaltmaya Güneşin vermiş olduğu dış etkenlere karşı korumaya cilt yüzeyinde leke oluşumunu önlemeye ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur

Diğer Güneş kremlerinden farkımız Sadece güneşe karşı koruyucu değil aynı zamanda cildinizde oluşabilecek Cilt problemlerine karşıda koruyucu kalkan oluşturmaya yardımcı olmamızdır.bu yüzden Gutto Güneş kreminin tercihi dahada artmaktadır.

Katagorisi:
Lekelenmeye karşı koruyucu
Gramaj:
75 ML

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Aynı fiyatlarda!

54.00 TL
54.00 TL
Gutto Collegen & E Vitamin Serum
8699211771247-33ML
54.90 TL